Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Online adatelemzési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az online értékesítéshez kapcsolódó riportok kialakításában és fejlesztésében való részvétel,
  • a külső és belső mérési rendszerek összehangolása – egységes online csatornamérés kialakítása,
  • stratégiai elemzések készítése banki környezetben,
  • a kampányok és akciók megtérülés (ROI) alapú értékelése,
  • az online értékesítési teljesítmények, állományok visszamérése, elemzése, értékelése, prezentációk készítése.

Követelmények:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma (gazdasági/pénzügyi, matematikus, informatikai)
  • 2 éves szakmai tapasztalat
  • Weboldal analitikai rendszerek ismerete (Google Analytics/Site Catalyst/stb.)
  • elemző, analitikus szemléletmód
  • kitartó, magas színvonalú, önálló munkavégzés
  • proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése, pontosság, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó, együttműködő képesség
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás,
  • SQL lekérdezés tapasztalat,
  • Big Data elemzési tapasztalatok,

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a  "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő