www.cvonline.hu

ONLINE ADATELEMZÉSI SENIOR SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 228 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank stratégiai célkitűzése, hogy digitális banki szolgáltatásokat széles körben nyújtson ügyfelei részére, valamint hogy a digitlizációban nyújtott teljesítménye az európai élvonalhoz hasonlítva is kiemelkedő legyen. Ezen törekvés támogatására munkatársat keresünk Online Adatelemzési szakértő munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Az online értékesítéshez kapcsolódó riportok kialakításában és fejlesztésében való részvétel,
  • a külső és belső mérési rendszerek összehangolása – egységes online csatornamérés kialakítása,
  • stratégiai elemzések készítése banki környezetben,
  • a kampányok és akciók megtérülés (ROI) alapú értékelése,
  • az online értékesítési teljesítmények, állományok visszamérése, elemzése, értékelése, prezentációk készítése.

Követelmények:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma (gazdasági/pénzügyi, matematikus, informatikai),
  • 2 éves szakmai tapasztalat.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • elemző, analitikus szemléletmód,
  • kitartó, magas színvonalú, önálló munkavégzés,
  • proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése, pontosság, megbízhatóság,
  • jó problémamegoldó, együttműködő képesség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Webanalitikai rendszerek ismerete (Google Analytics/Site Catalyst/stb.),
  • SQL, MS Power BI, Oracle BI tapasztalat,
  • Big Data elemzési tapasztalatok,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő