www.cvonline.hu

ÖNÁLLÓ KONTROLLER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 957035

Link megjelenítéseimages/editor/1357728473.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport, 20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő termelési feladatok sikeres teljesítéséhez számára tapasztalt és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Ön az ügyvezető és a gazdasági vezető közvetlen munkatársaként, a regionális pénzügyi szervezettel szoros szakmai együttműködésben önállóan tervezi és végzi a vállalat teljes kontrolling tevékenységét.
  • A vállalat pénzügyi, eredményességi és vagyoni helyzetének nyomon követése, javaslatok az optimalizálásra
  • Havi, negyedéves, éves költségvetés és pénzügyi előrejelzés készítése az anyavállalat standardjai szerint
  • Eredménytervezés (eredménykimutatás, mérleg, cash-flow), terv/tény eltérések elemzése, részvétel a zárásokban
  • Havi, negyedéves, éves konszolidált beszámolók készítése US GAAP szerint
  • A gazdasági és üzleti események és változások pénzügyi szempontú elemzése, a változások leképzése a magyar számviteli szabályok és US GAAP szerint
  • Termékkalkulációk készítése
  • Aktív közreműködés a vállalat gazdasági teljesítményének folyamatos fejlesztésében
  • Projektek, beruházások kontrollingja, megtérülés-számítások, a beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása
  • Adhoc elemzések készítése
  • A kontrolling rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • Együttműködés a regionális pénzügy-controlling szervezettel

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű diploma, ideálisan, vállalat-elemzési, pénzügy-számviteli szakirány
  • 3-5 év releváns, kontrolling területén szerzett szakmai tapasztalat, elsősorban multinacionális termelő vállalatnál
  • A magyar és Nemzetközi számviteli szabályok (US GAAP, IFRS) és a nemzetközi jelentések rendszerének ismerete, mérlegképes könyvelő végzettség előny
  • Angol nyelvtudás
  • MS Excel magas szintű alkalmazása, jártasság ERP rendszer kontrolling moduljának használatában, Microsoft Dynamics NAV rendszer ismerete előny
  • Komplex és analitikus gondolkodás, jó elemző- és prezentációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Magas szintű, a szakmai és önálló munkát támogató környezet
  • Nemzetközi szakmai struktúra, tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások (13.-14. havi bónusz, cafeteria)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye, Győr-Komárom térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖNÁLLÓ KONTROLLER, Komárom-Esztergom megye, Győr-Komárom térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678