www.cvonline.hu

On Trade asszisztens

  • A hirdetés 457 napja lejárt

FŐBB FELADATOK:

  • Az Országos On-Trade Sales Menedzser közvetlen beosztottai munkájának hatékony elősegítése, analízisek, elemzések, jelentések, előrejelzések, nyilvántartások, valamint a kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás révén.
  • HoReCa szerződések procedúra szerinti kezelése.
  • Zökkenőmentes adminisztráció és a felettest érintő kommunikációs vonalak fenntartása.

 A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Gazdasági/kereskedelmi területen szerzett középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló analitikus készség
  • Precizitás
  • Monotonitás-tűrő képesség

"Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő