www.cvonline.hu

On-Site Supervisor Munkatárs

  • A hirdetés 673 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Non-Life Értékesítési Call Centere

ON-SITE SUPERVISOR MUNKATÁRSAT

keres külső helyszínre.

Az új munkatárs feladatai:

  • meglévő Call Centeres partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban,
  • új értékesítési call center partnerek felkutatása,
  • szerződések előkészítése,
  • scriptek írása,
  • kampányok teljeskörű lebonyolítása,
  • értékesítés támogatása a külső call centereknél,
  • tenderek előkészítése,
  • beszélgetések visszahallgatása, ellenőrzése,
  • külső call centerek munkájának támogatása, ellenőrzése (prezentációk és kimutatások készítése),
  • oktatások, képzések tartása,
  • üzleti folyamatok, projektek kivitelezésének támogatása,
  • elemzések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • egyéb adminisztratív jellegű munkavégzés.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • minimum 2 év call center supervisor területen szerzett tapasztalat,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs és priorizáló képesség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség,
  • megbízhatóság, rugalmasság.

Előny:

  • felsőfokú végzettség,
  • saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés,
  • stabil munkalehetőség, biztonság,
  • versenyképes jövedelem fix + jutalék,
  • a munkakörhöz kapcsolódó teljes körű képzés,
  • tervezhető munkaidő-beosztás,
  • színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker,
  • Banki értékesítés,
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző,
  • Biztosítás értékesítés,
  • Értékesítés, Kereskedelem,
  • Értékesítési munkatárs,
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése.

Munkavégzés helye:

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az E-mail cím megjelenítése-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: "pályázó neve_pozíció".

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő