www.cvonline.hu

On-site projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 773000

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Saját csapatunkba, kiemelt partnernél történő munkavégzésre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A kölcsönzött munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos teljes körű munkaügyi, adminisztrációs ügyintézés.
  • A fizikai és szellemi munkakörben foglalkoztatott munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás.
  • Munkavállalók munkaügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, változásokról történő szóbeli, írásbeli tájékoztatása.
  • Munkavállalók be
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (szakképzettség előny:HR/közgazdász/munkaügy/jog)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat munkaerő-kölcsönzés/munkaügy területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (előny: Nexon program ismerete);
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Határozott fellépés, energikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány/vezetési gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió