www.cvonline.hu

On-site projektmanager

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 843529

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet.

Feladatok:
  • Interjúk levezetése, be- és kiléptetés,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése, számlázás,
  • munkaidő-nyilvántartás vezetése, egyéb nyilvántartás (szabadság, betegség, túlóra),
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés, nyilatkoztatás, utalványosztás,
  • jelentések, riportok készítése,
  • kiküldetések körüli ügyintézés,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • munkajog, bér-és TB ügyintézés ismerete,
  • munkaügyi tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • magas fokú empátia, kiváló kommunikációs készség, stressztűrő képesség, terhelhetőség,
Előny:
  • Nexon program felhasználói szintű ismerete, angol nyelvtudás és saját gépkocsi.
Amit kínálunk:
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • betekintés egy multinacionális gyártó vállalat mindennapjaiba,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör.
Munkavégzés helye:
  • Vác
Egyéb:
  • Munkaidő Napi 8 óra
  • Munkavégzés helye Vác
  • Referencia szám: CO-02
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vác