www.cvonline.hu

On- site HR Tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1023886

Magyarország legnagyobb HR szolgáltató cégeként saját csapatunk erősítésére keresünk lelkes, szakmailag elhivatott kollégát az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Partnercég munkaerőigényeinek határidőre történő kielégítése
  • Jelentkezők előszűrése, tesztelése, próbamunka szervezése, együttműködve a toborzási munkatárssal
  • Felvételi napok, próbamunkák, nyílt napok önálló lebonyolítása, fizikai és szellemi munkatársak felvételiztetése
  • Új munkavállalók beléptetése, kiléptetése, riportok, adatszolgáltatások elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal személyesen irodánkban, külső helyszínen, telefonon, online felületeken
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a partnercég képviselőivel, meetingeken való részvétel
  • Bérelőkészítés
  • Reklamációkezelés

Elvárások:
  • HR területen szerzett releváns, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi használata a munkához
  • Felhasználói szintnél erősebb MS Office programcsomag ismeret
  • Proaktív szemléletmód egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként
  • Projektszemlélet

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Mobiltelefon, laptop

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • TB és bérügyintéző képesítés / tapasztalat
  • Asszertív személyiség és kommunikáció
  • Idegen nyelv ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát kérjünk a E-mail cím megjelenítése e- mail címre küldje el.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Veszprém