www.cvonline.hu
On-site asszisztens (Csömör)
Trenkwalder Kft
Régió: Pest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845896
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljeskörű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kölcsönzött dolgozók munkavállalásával kapcsolatos ügyek kezelése,
  • Aktív részvétel az iroda toborzási-kiválasztási folyamataiban és a létszámszervezésben,
  • Naprakész adatbázis kezelése, építése,
  • Aktív részvétel a munkavállalók be- és kiléptetésénél,
  • Jelenléti ívek iktatása, bérszámfejtés előkészítése,
  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Általános adminisztrációs, iktatási feladatok, postázás, adatbázis kezelés, adatrögzítés

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség, érettségi,
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főként Word, Excel),
  • Precizitás, dinamizmus, csapatjátékos attitűd
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet, de családias légkör,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség a munkaerő-kölcsönzés területén
  • Az alábbi településekről ingyenesen igénybe vehető céges buszokat biztosítunk: Tápiószentmárton, Tápióbicske, Tápiószőlős, Verseg, Kartal, Aszód, Gödöllő
  • Bejárás kizárólag a Gödöllői HÉV és a 92-es autóbusz vonaláról, az alábbi területekről oldható meg: Budapest X; XIV; XVI; XVII kerületek, Csömör, Kistarcsa, Zsófialiget, Kerepes, Szilasliget, Gödöllő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Csömör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.