www.cvonline.hu

On-line Marketing Specialista

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Nemzetközi, több évtizedes háttérrel, szolgáltatói szektorban működő megbízónk mielőbbi kezdéssel marketing csapatát bővítené.

Feladatok:

  • On-line tartalmak létrehozása, rendszeres frissítése
  • Kampányok kitalálása, megszervezése, lebonyolítása, visszamérése
  • On-line csatornák napi ellenőrzése
  • A cég, általános marketing feladatainak menedzselése
  • A belső kommunikáció működtetése.

Elvárások:

  • Szakirányú, lehetőség szerint felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év marketinges (szolgáltatás szektorban) tapasztalat
  • Digitális marketing kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Social Media csatornákon megszerzett magabiztos marketing ismeretek
  • Szövegírási és szerkesztési ismeretek
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság, hatékony időgazdálkodás

A jelentkezéseket bérigény megjelölésével az alábbi linken keresztül várjuk legkésőbb 2016. május 17-ig, a jelentkezés tárgya legyen: On-line marketing specialista.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő