www.cvonline.hu

Oldószeres festő

  • A hirdetés 139 napja lejárt

Betanított fizikai munkára, oldószeres festő munkakörbe keresünk kollégákat, Jászárokszállási munkahelyre.

Munkarend: három műszak, napi 8 óra.

Feladatok:
  • A munkadarabok előkészítése pofestésre,
  • a festő kabinok üzemszerű használata,
  • tisztítási és karbantartási feladatok,
  • a keletkezett hulladékok tárolókban való elhelyezése.
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség bármilyen területen,
  • tanulási képesség.
Juttatások:
  • Bejelentett, határozatlan időre szóló munkalehetőség.
  • Órabér+pótlékok+cafetéria+utazási költség térítése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -