www.cvonline.hu

Oldatkészítő operátor

  • Az álláshirdetés frissítve 15 napja

Gödöllői telephely

3 és folyamatos műszakos munkarend

Feladatok:

  • Töltési folyamatok támogatása, előkészítése
  • Oldatkészítés termelési terv alapján
  • Takarítási munkálatok elvégzése aszeptikus területen
  • Üzemi vízközpont működtetésében való részvétel
  • Alap- és segédanyagok megrendelése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Windows felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Szakirányú technikusi képzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • 1-2 éves, gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
  • Ingyenes vállalati buszjárat Gödöllő és vonzáskörzetéből

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen!

www.job.teva.hu
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
www.teva.hu

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő