www.cvonline.hu

OLASZUL BESZÉLŐ ADMINISZTRATÍV MUNKATÁRS

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Olasz tulajdonban lévő szállítmányozási cég keres szigetszentmiklósi munkavégzéssel olasz nyelven beszélő adminisztratív munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • pénzügyi adminisztráció (számlák, szerződések, banki utalások, házipénztár kezelése, és kapcsolódó adminisztratív feladatok)
  • nemzetközi áfa visszatérítés ügyintézése
  • könyvelővel való teljes körű kapcsolattartás
  • nemzetközi tehergépjármű vezetők útiköltségeinek adminisztrálása, ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás az olasz partnercég munkatársaival, a cég partnereivel, jogi képviselőjével szóban és írásban.
  • szükség esetén a cég szállítmányozási feladatainak segítése

Elvárások:

  • gazdasági, pénzügyi végzettség
  • társalgási szintű olasz nyelvtudás (interjún teszteljük)
  • nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • számvitel, könyvelés iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • családias légkör

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Teljes munkaidő, azonnali munkakezdés

Olasz és magyar nyelvű önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő