www.cvonline.hu

Olasz nyelvű ügyfélszolgálatos munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2013.07.10.
Jelentkezési határidő: 2014.03.23.
Hirdetés azonosító: 596608
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk folyékony olasz nyelvtudással rendelkező jelölteket budapesti munkavégzésre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A leendő olasz nyelvű ügyfélszolgálatos munkatárs fő feladata a napi szintű kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel, a beérkező panaszok, kérdések gyors és hatékony megválaszolása.

Követelmények:
-Folyékony angol nyelvtudás
-Folyékony olasz nyelvtudás
-Legalább középfokú végzettség
-Felsőfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzod feltöltésével honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...