www.cvonline.hu

OLASZ NYELVŰ ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

  • Company_icon Waberer's International Nyrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Elsődleges felelősségi területe a nemzetközi, közúti partneri kör bővítése;
  • Kapcsolatteremtés a lehetséges külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések, tárgyalások lebonyolítása, partneri viszony kialakítása;
  • Árajánlatok, tenderek összeállítása, ellenőrzése és utánkövetése;
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése;
  • Target listák elkészítése, partnerek nyilvántartása, CRM rendszer kezelése.

Elvárások

  • Minimum középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség;
  • Min. egy éves értékesítési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű OLASZ nyelvtudás;
  • Pontos adminisztráció;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása (havonta egyszer pár napra).

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.
  • Szükséges kompetenciák
  • Értékesítői véna és kiemelkedő kapcsolatteremtő készség;
  • Eredmény- és célorientált attitűd;
  • Önálló munkavégzés;
  • Rugalmasság, kiváló problémamegoldó képesség;
  • Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség;
  • Utazási hajlandóság külföldre.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Export-import menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Olasz