www.cvonline.hu

Olasz junior számviteli munkatárs

  • Frissítve 59 napja
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szállítók adatainak karbantartása
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Havi zárásban való részvétel
  • Utalások elindítása
  • Jóváhagyások beállítása
  • Beszkennelt vagy postán érkező számlákról adatok bevitele egy rendszerbe
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy 1-2 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Középfokú olasz és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Monotóniatűrés
Előny:
  • SAP ismeret
  • Pénzügy/számvitel területen végzett tanulmányok
Amit kínálunk:
  • Cafeteria, bónusz
  • Modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest