www.cvonline.hu

Olasz és Angol Nyelvű Főkönyvi és Tárgyi Eszköz Könyvelő

  • Frissítve 50 napja
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok Főkönyvi (General Ledger) Könyvelőként:
  • Havi könyvelések és rekonsziliációk végrehajtása
  • Az olasz leányvállalat főkönyveinek havi áttekintése és ellenőrzése
  • Az olasz leányvállat pénzügyi kimutatásának elkészítése a hatályos olasz szabályozás szerint
  • P&L riportok áttekintése és ellenőrzése a zárások alkalmával
  • Probléma vagy kérdéses ügymenet esetén szakmai konzultáció partnerosztályokkal, kollégákkal
  • Kapcsolattartás a releváns olasz piac szereplőkkel szakmai konzultáció és támogatás céljából
Feladatok Tárgyi Eszköz (Fixed Assets) Könyvelőként:
  • Amortizáció, vagyontárgyak értékvesztésének könyvelése
  • Tőkeberuházások könyvelésének végrehajtása
  • Helyi - olasz - piacokkal való kapcsolattartás, szakmai konzultációk
  • Vagyontárgyak értékbecslésének ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése
  • Tárgyi eszköz könyvelés szinkronizációja más könyvelési alosztályokkal, havi és éves zárásban való részvétel
Elvárások:
  • Magabiztos, folyékony nyelvtudás olasz és angol nyelveken – szóban és írásban egyaránt
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség pénzügyi és/vagy számviteli területen
  • Három év releváns tapasztalat könyvelés, könyvvizsgálat, kontrolling vagy pénzügyi elemzés területén
  • Olasz és más nemzetközi számviteli sztenderdek ismerete
  • Hatékony kommunikációs és prezentációs készségek
  • Analitikus beállítottság, megoldás fókuszú problémakezelés
Ami mi kínálunk:

Lehetőség egy hónapos olaszországi “knowledge transzferben” való részvételre Versenyképes bér- és juttatáscsomag Home Office lehetőség, mobiltelefon korlátlan előfizetéssel és laptop

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest