www.cvonline.hu

Oktató

  • A hirdetés 890 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Oktatási területe vállalkozói formában munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Oktató

Munkavégzés helye: az ország egész területe

Leendő munkatársunk feladatai:

  • az értékesítési hálózat biztosításszakmai fejlesztése,
  • értékesítési, kommunikációs tréningek és termékképzések kialakítása és megtartása,
  • oktatási anyagok elkészítése, alkalmazása,
  • kapcsolattartás a vállalat értékesítési hálózatával és szervezeti egységeivel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pénzügyi végzettség előnyt jelent),
  • pénzügyi szolgáltatások/biztosítás területén szerzett legalább 3 éves értékesítési tapasztalat,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló prezentációs készség,
  • erős értékesítési szemlélet,
  • biztos szakmai tudás a pénzügyi/biztosítási termékek területén,
  • kezdeményezőkészség, innovatív gondolkodásmód.

Egyéb:

  • a feladat ellátásához jogosítvány, személygépkocsi, számítógép, mobiltelefon megléte szükséges.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kíváló kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • önállóság, proaktivitás és jó szervezőkészség jellemzi,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • terhelhető és sikerorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. május 15-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó