www.cvonline.hu

Oktató

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 859538
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Meghatározott kötött tanterv alapján 10-12 fős csoportok (7-17 év között) oktatása
  • Nyári táborokban való segédkezés

Elvárások:

  • Minimum egy éves hallgatói jogviszony
  • Önállóság
  • Motiváltság
  • Proaktív személyiség
  • Informatikai, programozói ismeretek (Scratch program)
  • Angol nyelv (aktív) társalgási szintű ismerete

Munkaidő:

  • Szerdánként 15:00-18:15 között

Előnyt jelent:

  • Nyitott, kreatív, pontos, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • 1786 Ft-os bruttó órabér
  • hosszabb távú munkalehetőség

Várjuk jelentkezésed Link megjelenítése útján! A jelentkezés kizárólag akkor érvényes, amennyiben egy fényképes önéletrajz is feltöltésre kerül!

Kérdés esetén hívj minket a 06 70 452 3304-es vagy a 06 70 452 3192-es telefonszámon!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest