www.cvonline.hu
Oktató
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 1035000
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Oktató

Feladatok:

-          produktív munkavállalók kiválasztása

-          munkavállalók oktatása

-          elméleti és gyakorlati oktatások betervezése, elvégzése és ellenőrzése

-          adatbankok kezelése, folyamatos aktualizálása

-          a képzések hatékonyságának folyamatos vizsgálata

-          oktatási anyagok készítése, aktualizálása

-          kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégek képviselőivel

-          munkaköri leírások, képzési célok elkészítése, kiadása

-          egyéb személyügyi, személyzetfejlesztési és oktatási projektekben való részvétel

-          kapcsolattartás a társrészlegekkel

Elvárások:

-          főiskolai vagy egyetemi végzettség

-          hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat vagy releváns gyakornoki háttér

-          német nyelv ismerete szóban és írásban

-          magas szintű MS Office ismeret

-          terhelhetőség, rugalmasság

-          megbízható, precíz, önálló munkavégzés

-          jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent:

-          autóipar területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

-          versenyképes fizetés

-          multinacionális vállalati környezet

-          továbbképzési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.