www.cvonline.hu

OKTATÓ (6652)

  • A hirdetés 983 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízó partnere számára keresünk részmunkaidőben kollégát, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:
Oktató

Feladatok:
•A céghez belépő új munkavállalók leoktatása

Elvárások:
•Tanítóként/ oktatóként szerzett tapasztalat
•Számítógép felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:
•Gyál

Munkarend:
•Hétfő-Szerda-Péntek 4-6 órában

Nyugdíjasok, kismamák jelentkezését is szívesen látjuk!

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Oktató”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48