www.cvonline.hu

Oktatásszervező

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Ha érdekli az oktatásszervezés, ért az akkreditációhoz, szeretne egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, akkor ajánlatunk Önnek való!

A Szirtes Technologies Kft. közel 8 éve működik az IT piac területén. Hivatalos Microsoft Oktatóközpontként, hallgatóink több mint 200 tanfolyamunk közül válogathatnak. A képzések adminisztrációs feladatainak ellátásához, az oktatókkal és a hallgatókkal való kapcsolattartáshoz keresünk egy olyan munkatársat, aki agilis, önmagára és a munkájára is igényes, talpraesett. Csapatban, de akár önállóan is képes dolgozni, jól bírja a monotonitást és tud bánni az emberekkel.

Feladatok:

  • Tanfolyami időpontok kijelölése publikus képzésekhez
  • Ütemtervek és képzési paraméterek karbantartása
  • Hallgatói jelentkezések kezelése és visszaigazolása
  • A kereskedő kollégákkal való szoros együttműködés
  • Oktatói és partneri szerződések készítése, felügyelete, koordinálása, archiválása, ezekhez tartozó teljesítések nyomon követése
  • Tanfolyamszervezéssel kapcsolatos teendők ellátása: adminisztrálás, termek, oktatók, ellátás logisztizálása
  • Szakképzési hozzájárulás és OSAP statisztikák adminisztrálása, elkészítése
  • Prometric és Pearson VUE vizsgajelentkezők kezelése, vizsgák adminisztrálása
  • Postai ügyek intézése

Elvárások:

  • Komoly előnyt jelent az intézményi/program akkreditációs tapasztalat, illetve andragógiai végzettség!
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, dinamizmus, empátia, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség
  • Fejlődőképesség, fogékonyság az informatikai ismeretek iránt
  • Kulturált, esetenként üzleties megjelenés
  • Felsőfokú végzettség – andragógiai szakirány
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos fizetés

Várjuk jelentkezését, ha úgy érzi, a fenti elvárásoknak megfelel és szeretné kipróbálni magad nálunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő