www.cvonline.hu

Oktatásszervező

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Csatlakozz oktatásszervező csapatunkhoz!

Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, szereted a kihívásokat, de jól bírod a monotonitást, agilis vagy, önmagadra és munkádra is igényes, talpraesett és önállóan is tudsz dolgozni, akkor küld el önéletrajzodat.

Jó, ha rendelkezel már 1-2 éves tapasztalattal, de pályakezdők jelentkezését is várjuk. Fontos, hogy tudj bánni az emberekkel és rendelkezz problémamegoldó képességgel.

Feladatok:

  • Tanfolyami időpontok kijelölése publikus képzésekhez
  • Ütemtervek és képzési paraméterek karbantartása
  • Hallgatói jelentkezések kezelése és visszaigazolása
  • Oktatói és partneri szerződések készítése, felügyelete, koordinálása, archiválása, ezekhez tartozó teljesítések nyomon követése
  • Tanfolyamszervezéssel kapcsolatos teendők ellátása: adminisztrálás, termek, oktatók, ellátás logisztizálása
  • Szakképzési hozzájárulás és OSAP statisztikák adminisztrálása, elkészítése
  • Prometric és Pearson VUE vizsgajelentkezők kezelése, vizsgák adminisztrálása

Elvárások:

  • Komoly előnyt jelent az intézményi/program akkreditációs tapasztalat, illetve andragógiai végzettség!
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, dinamizmus, empátia, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség
  • Fejlődőképesség, fogékonyság az informatikai ismeretek iránt
  • Kulturált, esetenként üzleties megjelenés
  • Minimum érettségi bizonyítvány (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Várjuk jelentkezésed, ha úgy érzed, a fenti elvárásoknak megfelelsz és szeretnéd kipróbálni magad nálunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő