www.cvonline.hu

Oktatásszervező projektkoordinátor

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 853961

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésének köszönhetően óvoda és iskola létrehozásában közreműködő Oktatásszervező projektkoordinátor pozícióra keres munkatársat.

Feladatok:

- Koncepciófejlesztés az iskola és óvoda megnyitásához
- Üzemeltetési koncepció kidolgozása és hosszú távú fenntartása
- Éves költség tervezés, jelentés készítés
- Szervezői feladatok ellátása az iskola/óvoda és a cég között
- Kapcsolattartás az iskolai/óvodai kérdéseket illetően
- Szülői tanácsadás, részvétel a szülői értekezleteken
- Segítségnyújtás személyügyi témákban (tanár), fegyelmi intézkedésekben
- Pedagógusok toborzása Németországban, interjúk megszervezése, lebonyolítása
- Jogi ügyekben kapcsolattartás az iskola/óvoda és a cég között
- Adminisztratív feladatok ellátása (pl: gyermekek felvétele, bejelentése, kijelentkezése)
- A jelentkezők listájának havi ellenőrzése
- A diákok jogosultságának ellenőrzése

Elvárások:

- Befejezett felsőfokú tanulmányok (Közgazdaságtan, HR, Pedagógia területen)
- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg HR vagy oktatás-szervezési területen
- A magyar és a német oktatási rendszerek ismerete
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Jó szervezői, kommunikációs, konfliktuskezelési és projektmanagement készségek
- Magabiztos fellépés, stressztűrés, terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzés
- Önállóság, megbízhatóság, ugyanakkor csapatjátékos attitűd
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, PPT)

Amit kínálunk:

- Multinacionális cégnél hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Kihívást jelentő feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a