www.cvonline.hu

Oktatásszervező / koordinátor

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

munkakör

Főbb feladatok:

  • tanfolyamok előkészítése, szervezése, gondoskodás a szükséges tárgyi feltételek rendelkezésre állásáról, az oktatás zavartalan lebonyolításában (résztvevők beosztása adott helyszínekre, időpontokba, csoportokba, problémás esetek önálló kezelése)
  • külföldi hallgatók, vendégek vagy munkatársak fogadása.
  • beérkezett jelentkezési anyagok feldolgozása
  • új tanfolyamok elindítása, meglévő tanfolyamok lezárása, dokumentálása
  • kapcsolattartás az oktatókkal, képzésben résztvevőkkel, elégedettségmérések
  • haladási naplók/ütem ellenőrzése
  • vizsgaszervezés
  • képzések szakmai anyagainak (képzési program, tematika, írásos értékelés) előkészítése
  • cég tervezésében, bővítésében részvétel
  • engedélyek beszerzése
  • heti beszámoló készítése
  • honlap frissítése, sajtófigyelés
  • szakmai versenyeken való megjelenés

Az alkalmazás feltételei:

  • felsőfokú végzettség (angol nyelvtanári végzettség előnyt jelent)
  • minimum 3 év felnőtt oktatásszervezői tapasztalat (előnyt jelent nyelviskolánál töltött munkatapasztalat hasonló munkakörben)
  • C2 szintű angol nyelvtudás
  • büntetlen előélet
  • jogosítvány
  • kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek és irodai alkalmazások ismerete (MS Word, Excel és PowerPoint)
  • gépírás és/vagy gyorsírási képesség angol és magyar nyelven
  • kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • közgazdász végzettség
  • önálló munkavégzéssel járó szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • megszerzett vagy folyamatban lévő PhD fokozat
  • Angliai helyismeret, helyi autóvezetési tapasztalat.

Munkavégzés helyszínei.

  • 1137 Budapest, Szent István krt 18. Nemzetközi Masszázs Akadémia Kft
  • London UK. International Massage Academy LTD

Fényképes önéletrajzát (fizetés igény megjelöléssel) a következő email címre kérjük. Tárgyban "Oktatásszervező Akadémia - saját név"

Csatolni kérjük végzettséget igazoló dokumentumokat, nyelvvizsga bizonyítványt.