www.cvonline.hu

Oktatási Menedzser

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó és értékesítő cég keres budapesti irodájába munkatársat,

munkakörbe.

Tevékenység:

  • A vállalat által gyártott műszaki termékek oktatásainak megtartása
  • Web-alapú tréningek külföldi partnerek részére
  • Oktatás megtartása partnereknek külföldi helyszíneken
  • Okatatási anyagok készítése és fejlesztése együttműködve a társosztályokkal
  • Műszaki szakszövegek előkészítése a marketing csapattal együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú reál végzettség (műszaki/informatikai diploma előnyt jelent)
  • Tréningek/oktatás terén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Folyékony angol nyelvtudás (oktatások angolul zajlanak)
  • Kiváló kommunikációs és előadói készség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Előnyt jelent:

  • Tanári diploma
  • További idegennyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés

Helyek Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő