www.cvonline.hu

Oktatási menedzser

  • A hirdetés 285 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Szakmai munka szervezése, irányítása, ellenőrzése
• Képzési programok előkészítése, erőforrások hozzárendelése
• Részvétel az oktatók kiválasztásában, szakmai munkájuk értékelésében
• Oktatók munkájának koordinálása
• Szakmai gyakorlat szervezése, gyakorlati helyek felkeresése, gyakorlatok dokumentációjának rendszerezése
• Kapcsolattartás és szerződéskötés a gyakorlati oktató helyekkel
• Szakmai vizsgák előkészítése, lebonyolítása
• Tanulói kérdések megválaszolásának segítése
• Órarend előkészítése
• Javaslattétel új programok előkészítésére
• Intézmény képviselete szakmai fórumokon
• Részvétel a képzési dokumentumok elkészítésében, ellenőrzésében
• Jogszabályok, azok változásainak követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzatába
• Részvétel a belső szervezeti folyamatok fejlesztésében

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Oktatási intézménynél szerzett minimum 2 éves tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű, gyakorlatias MS Excel tudás
• Felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és rugalmasság, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
• Pontos, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk:
• Könnyen megközelíthető, belvárosi munkavégzés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• MUNKAREND: KEDDTŐL SZOMBATIG

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő