www.cvonline.hu

For fulfilling the position
Oktatási koordinátor
we are looking for colleagues

Az Alcoa - Köfém Kft. munkatársat keres a Global Business Services üzletágához oktatási előadó munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • A társaságnál folyó felnőttképzés tervezése, fejlesztése.
  • Üzletági igények alapján tanfolyamok, oktatások, szervezése, a feltételek biztosítása, a képzések megvalósítása, értékelése, elszámolása, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás külső képző intézményekkel, hatóságokkal.
  • Pályázati Adminisztráció.
  • Ezenkívül az Európai Központ oktatással kapcsolatos tevékenységének támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Magas szintű angol nyelvtudás.
  • MS Office alkalmazói szintű, magabiztos ismerete.
  • Önállóság, precízitás.
  • Megfelelés a felvételi eljáráson.
  • Vevőközpotúság.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Please send your application and CV with photo to ALCOA Career Site