www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
OKTATÁSI KOORDINÁTOR
pozíció betöltésére

Az Alcoa - Köfém Kft. munkatársat keres a Global Business Services üzletágához oktatási koordinátor munkakör betöltésére határozott időre.

FELADATOK:

  • A társaságnál folyó felnőttképzések koordinálása, folyamatok fejlesztése.
  • Üzletági igények alapján tanfolyamok, oktatások szervezése, a feltételek biztosítása, a képzések megvalósítása, értékelése, elszámolása, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás külső képző intézményekkel, hatóságokkal.
  • Pályázatok szakmai koordinációja.
  • Projekt működésével kapcsolatos szervezési feladatok ellátása.
  • Pályázati adminisztráció.

ELVÁRÁSOK:

  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazói szintű, magabiztos ismerete.
  • Önállóság, precizitás.
  • Vevőközpontúság.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

ELŐNY:

  • Pályázatok szakmai támogatásában szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal