Oktatási csoportvezető (Győr-Moson-Sopron megye) [MBS-OC-008]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 761937

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat Oktatási csoportvezető munkakörbe.

Feladatok

- Képzésekkel kapcsolatos munkautasítások és formanyomtatványok koordinálása
- Oktatási csapat munkájának megszervezése, felügyelete és fejlesztése;
- Oktatási anyagok elkészítése, fejlesztése, aktualizálása;
- Oktatások tervezése, megtartása és felügyelete;
- Produktív munkatársak oktatásának fejlesztése;
- Beszámolók, prezentációk készítése;
- Kompetenciamenedzsmenttel és tudásmenedzsmenttel kapcsolatos feladatok ellátása;
- Folyamatos kapcsolattartás a vállalat felső vezetőivel, külső partnerekkel.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Termelő cégnél eltöltött minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Proaktív gondolkodás
- Jó problémamegoldó képesség

Egyéb

Amit Ügyfelünk nyújt:
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Stabil, multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollegák

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió