www.cvonline.hu

Oktatási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 759002
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal felnőttképzéssel foglalkozó partnercégünk keres oktatási ügyintéző munkatársat 6. kerületi irodájába.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása és tájékoztatása
  • Telefonkezelés (kimenő és bejövő hívások egyaránt)
  • Adatrögzítés Excel-ben
  • Levelezőrendszeren keresztüli ügyintézés
  • Postázás, iktatás
  • Egyéb kapcsolódó irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Pontosság, precizitás
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Körülbelül 1,5-2 hónap vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00 - 16.30 között heti 4 nap vállalása elvárt.

Amit kínálunk

  • Bruttó 700 Ft-os órabér
  • Vállalati környezet megismerése
  • Alkalmi munkalehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül fényképes önéletrajzzal.