www.cvonline.hu

Oktatásért felelős munkatárs

  • A hirdetés 597 napja lejárt

A Vasas Akadémia Kft.

Oktatásért felelős

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • a Vasas Kubala Akadémia sportolóinak (U14-U21) oktatási intézményeivel folyamatos kapcsolattartás
  • csoportos tanulószobák szervezése, vezetése és felügyelete
  • a sportolók tanulmányi életének figyelemmel követése
  • a sportolók oktatási ügyeivel kapcsolatos egyéb ügyintézések

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office készség szintű ismerete
  • angol nyelv oktatási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • oktatás-szervezésben szerzett tapasztalat
  • labdarúgó sportágban való jártasság
  • csoportos oktatás szervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tradicionális, több mint 100 éves múlttal rendelkező klub

Foglalkoztatás jellege:

részmunkaidő (4 óra). Jellemző munkaidő: 15:00-19:00

Munkavégzés helye:

1139 Budapest Fáy utca 58.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldje el legkésőbb 2015.08.05-ig.

Budapest, 2015.07.06.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő