www.cvonline.hu

Oktatás / tréning szervező

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Megbízónk az egyik hazai legnagyobb közműszolgáltatókból álló országos szövetség, amely közel 170 tagvállalatot képvisel, mind a hazai szabályozási rendszerben, mind a nemzetközi szervezetekben. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat

oktatás / tréning szervező

munkakör betöltésére.

A megbízás időtartama: Határozatlan időtartamra vonatkozó munkaszerződés. Munkakezdés: megegyezés szerint.

A foglalkoztatás jellege: A munkaviszony az Mt. keretei között teljes munkaidős időtartamú.

Az oktatás / tréning szervező munkatárs főbb feladatai:

▪ Tréningek, képzések tervezése, szervezése

▪ Tagszervezetek képzési igényének felmérése

▪ A képzési igényeknek megfelelő képzési terv/stratégia készítése

▪ Tagszervezetek munkavállalóinak (konkrét szakterület) tudásminőségének felmérése

▪ Felmérések eredményei alapján frissítő tréningek szervezése, bonyolítása

▪ Tréningek után tudásszint felmérő tesztek készítése

▪ Tananyag készítés/fejlesztés szervezése, bonyolítása, oktatók bevonása

▪ E-learning anyagok készítése

▪ Folyamatos kapcsolattartás oktatási intézményekkel, oktatókkal, a tagság HR vezetőivel

▪ OKJ-s oktatások összeállítása a tagok aktuális igénye

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Képzések szervezésében, HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;

 Bérezés: Megegyezés szerint, a versenyszférának megfelelő szinten.

 Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a megadott e-mailcímre.

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Helyek Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő