www.cvonline.hu

OFFSZET Gépmester

  • A hirdetés 793 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye (Győr)

Munkavégzéshez szállás igény esetén biztosított.

Fő munkaköri feladatok:

  • Tubusnyomásos technológia használata, ennek alapvető ismerete elengedhetetlen
  • Visszatérő folyamat problémák megoldása, részvétel a javító intézkedések kidolgozásában.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Szakmai végzettség
  • Szakmai végzettség hiányában minimum 5 éves leinformálható gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, stressz tűrés
  • Alapfokú számító-gépkezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Többműszakos munkarend
  • Próbaidőt követően béremelés Kafetéria
  • Mozgó bér
  • Prémium jellegű juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő