Offshore Graduate (logisztikai munkatárs) (Referenciaszám: PJ4924)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.09.
Hirdetés azonosító: 1082127
lejárt

Budapesti multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Offshore Graduate - logisztikai munkatárs (Referenciaszám: PJ4924)

Feladatok:

- A papír üzletág export logisztikai tevékenységének támogatása különböző országokban
- Gépek és kellékek megrendelésének és beszerzésének koordinálása
- Kapcsolattartás a viszonteladókkal, raktárokkal és pénzügyi munkatársakkal
- SAP rendszer kezelése és felügyelete
- Panaszkezelés és visszárúkezelés

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- MS Office erős felhasználói szintű ismerete (különösen Excel)
- Önálló munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó készség
- SAP ismeret elengedhetetlen

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.