www.cvonline.hu

Office Rendszergazda

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Dolgozói számítógépek karbantartása
  • Nyomtatók kezelése, beállítása
  • Windows és Linux szerverek kezelése, felügyelete, karbantartása
  • Hálózat karbantartása
  • Felhasználói fiókok beállítása (Active Directory), e-mail fiókok beállítása
  • Dolgozóknak informatikai segítségnyújtás
  • Termelés informatikai támogatása

Elvárások:

  • Linux és Windows alapú szerverek legalább alapfokú ismerete (Win SRV2012, SUSE és Ubuntu linux)
  • Windows XP, 7, 8.1,10 haladó ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság csapatban való együttműködésre is
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • MS Office ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Korábbi rendszergazdai munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • folyamatos képzési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő