www.cvonline.hu

Office Manager

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy fiatalos és lendületes csapattal együtt dolgozni, jelentkezzen

Asszisztens

munkakörbe, ahol egyszerre látna el adminisztrációs és szakmai feladatokat is.

Megbízónk zöldmezős beruházásokat, műemlék jellegű épületek átalakítását és környezetvédelmi szempontból kiemelt projekteket végez.

Feladatok

  • Beérkező hívások, központi e-mailek fogadása, kezelése, továbbítása;
  • Irodai általános feladatok elvégzése, működéséhez szükséges feltételek biztosítása;
  • Projektekhez tartozó dokumentáció elektronikus rendszerezése;
  • Kollégák munkájának támogatása;
  • Szerződések, pályázatok előkészítése;
  • Projektvezetők szakmai adminisztrációinak bonyolítása;
  • Banki utalás, számlák előkészítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum 3 év irodavezetői tapasztalat;
  • Angol nyelv erős középfok ismerete;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Határozott, magabiztos fellépés.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, lendületes munkahelyi légkör;
  • Versenyképes fizetés;
  • Innovatív környezet.

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol