www.cvonline.hu

OFFICE MANAGER

  • Az állásajánlat lejárt.

Impozáns ruhamárkákat forgalmazó, nemzetközi háttérrel rendelkező cégünk

munkatársat keres!

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • legalább 3 év tapasztalat irodavezetői, pénzügyi asszisztensi területen;
  • precíz, megbízható, figyelmes, önálló munkavégzés;
  • rugalmas, lelkiismeretes, problémamegoldó hozzáállás, csapatjátékos szellem;
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (főként írásban – interjú során teszteljük).

Feladatok:

  • általános adminisztratív, operatív feladatok elvégzése;
  • dokumentációk kezelése, iktatása, rendszerezése, felügyelete, archiválása;
  • irodához kapcsolódó műszaki, karbantartási, takarítási feladatok szervezése;
  • szolgáltatókkal való kapcsolattartás, ügyintézés;
  • diákmunka szervezése, ehhez tartozó adminisztratív feladatok bonyolítása;
  • pénzügyi osztály támogatása, alkalomszerű besegítés;
  • külső meetingek megszervezése;
  • céges rendezvények megszervezése;
  • irodai és konyhai beszerzések menedzselése;
  • beérkező posta kezelése, iktatása, illetékeseknek való átadása;
  • postai küldemények feladása, futár rendelése;
  • központi telefon kezelése;
  • scannelés, faxolás;
  • vendégek, partnerek fogadása;
  • ad-hoc jellegű feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:

  • támogató háttér
  • családias légkör
  • versenyképes bér
  • márkaboltjainkban való vásárlási kedvezmény
  • céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Egyéb információ:

  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony 3 hónap próbaidővel
  • Teljes munkaidő
  • A munkakör betölthető: azonnal

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével és motivációs levelét az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest