www.cvonline.hu

Office Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.
Hirdetés azonosító: 1031834

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi ügyvédi iroda angol nyelvtudással rendelkező Irodavezető munkatársat keres budapesti központjába.

Feladatok:

A jogászok munkáját támogató feladatok teljes körű irányítása és felügyelete mellett a következő teendők tartoznak felelősségi körébe:
- marketing tevékenységek támogatása, beleértve marketing anyagok szerkesztését, rendezvények, továbbképzések megszervezését, támogatását, valamint a közösségi média és a weboldalak (intranet és extranet) tartalmának menedzselése
- IT projektekben együttműködés a nemzetközi IT támogató csapatával (angol nyelven)
- iroda működésével kapcsolatos nagyobb projektek koordinációja, együttműködésben a cég nemzetközi csapatával, mint például minősítési eljárások, rendezvényszervezés
- HR területhez kapcsolódó alapvető tevékenységek ellátása

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- kiváló angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- MS Word, Outlook, PowerPoint, Excel alkalmazások magas szintű ismerete és kezelése
- tapasztalat IT help deskkel való, magyar és angol nyelven történő együttműködésben
- tapasztalat alapvető HR feladatok kezelésében előny
- kiváló kommunikációs készség nemzetközi környezetben is és nyitottság innovatív megoldások alkalmazására

Amit kínálunk:

- átlagon felüli, modern munkakörnyezet egy elismert nemzetközi ügyvédi irodánál
- fiatalos, innovatív csapat
- versenyképes fizetés
- felelősségteljes munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a