www.cvonline.hu

Office Manager

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Feladatok:

  • Komplex áruházi adminisztráció ellátása (pl:készletkezelés)
  • Admin csapat támogatása a napi feladatokban (pl:jelentések, számlázás, szerződések kezelése)
  • Irodaszerek, IT eszközök és az áruház gépkocsi parkjának kezelése
  • HR adminisztrációs feladatok
  • Vevőszolgálat vezetése, vevői, ill. szállítói reklamációk intézése
  • Vevők szakszerű kiszolgálása a területen
  • Pénztársor és a főpénztár felügyelete
  • Marketing anyagok beszerzése, kezelése

 Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség,
  • Angol vagy német legalább középfokú ismerete
  • Kereskedelmi területen szerzett, adminisztrációs és/vagy vevőszolgálati tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat min. 1-2 év
  • Megoldás,- és célorientáltság, vevőközpontú gondolkodás, igazi csapatjátékos
  • Rugalmasság, jó munkabírás, terhelhetőség,
  • Maximális megbízhatóság, szakmai elhivatottság
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél
  • Bejelentett bérezés: alapbér, utiköltség-térítés, Cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Képzések, szakmai továbbképzések
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Pécs

Munkaidő: az áruház nyitva tartása szerint

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Német, Angol