www.cvonline.hu

Office Manager / Team assistant

  • A hirdetés 342 napja lejárt

20 fős, informatikai kereskedelmi tevékenységet végző csapat Office Manager munkatársat keres.

Feladat:

  • 20 fős informatikai kereskedelmi tevékenységet végző csapat támogatása
  • Klasszikus irodavezetési feladatok ellátása
  • A csoport munkájának napi szintű támogatása
  • Megbeszélések, tárgyalások megszervezése
  • Utazásszervezés, szállásfoglalás
  • Magyar és angol nyelvű ügyintézés, írásban és szóban egyaránt
  • Adminisztráció, jegyzőkönyvek és jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel
  • Egyéb asszisztensi feladatok ellátása
  • Fordítási (angol) feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Támogató attitűd
  • Proaktív hozzáállás
  • Precizitás és önálló munkavégzésre való képesség
  • Stressztűrés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Exkluzív belvárosi munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő