www.cvonline.hu

OFFICE MANAGER (6781)

  • A hirdetés 803 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, nemzetközi megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsváradi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Office manager

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs készség
•Önálló, proaktív és hatékony munkavégzés
•Egyetemi/főiskolai végzettség
•Kiváló angol nyelvtudás (előfeltétel, írásban és szóban)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP/NAVISION/CRM)
•Több éves (min. 3 év), vezető pozícióban szerzett tapasztalat „can-do” attitüddel
•Kultúrákon átívelő empátia és alkalmazkodó készség
•Jó helyzetértékelő képesség az erőforrások gazdálkodásának területén

Előny:
•Német vagy egyéb idegen nyelvtudás
•Munkába lépés rövid időn belül

Megbízónk profilja:
•Kereskedelemmel foglalkozó nemzetközi társaság

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes juttatási csomag
•Nemzetközi környezet
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Sokoldalú, összetett munkavégzés

Feladatok:
•Szakmai csapat irányítása, motiválása (3-5 fő)
•Biztosítja a hatékony kommunikációt a külföldi anyavállalat és a hazai telephely között
•Teljes körű erőforrás gazdálkodás
•Rendszeresen referál az anyavállalat felé
•Elősegíti a csapata és a vállalt céljainak azonosulását
•Nyomon követi a logisztikai folyamatokat
•Működteti a kialakult folyamatokat, kreatívan fejleszti azokat

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécsvárad

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, ANGOL és MAGYAR nyelven (ezek hiánya a pályázatból történő kizárást vonja magával!) a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "Office manager"

Helyek Baranya
Kategória -