www.cvonline.hu

Office administrator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.22.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan növekvő, 25 év SW fejlesztés tapasztalattal rendelkező multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk új munkatársat office adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

- E-mailek, faxok, posta küldése, fogadása
- Az iroda működéséhez szükséges feltételek biztosítása,
- Vállalati adminisztrációs feladatok ellátása (pl. cafeteria, számlák kezelése, irodaszer rendelés)

Elvárások:

- releváns, adminisztrációs területen szerzett felsőfokú végzettség;
- hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat
- Angol nyelv felsőfokú ismerete (magabiztos használata írásban és szóban)
- Német nyelv minimum középfokú ismerete nem feltétel, de ajánlott
- MS Office alkalmazások gyakorlott felhasználói szintű ismerete
- Kommunikációs- és problémamegoldó készség
- Együttműködő, nyitott és kapcsolatokat könnyen teremtő személyiség
- Munkájában is igényes, precíz, a határidőket pontosan tartani képes jelölt

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos környezet
- Fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -