Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Oferta pracy dla osób polskojęzycznych - Finanse i rachunkowość (SSC, ze znajomością języka angielskiego i polskiego)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 522237
lejárt

Country:    Hungary (+36) • Budapest

Description of position:    W imieniu naszego klienta poszukujemy osób ze znajomością języka polskiego i angielskiego do prowadzenia działów księgowo-finansowych i rachunkowych.

Duties:    Informacje dotyczące oferty:

• jeśli interesujesz się księgowością AP/AR/GL i masz doświadczenie w Finansach i Rachunkowości dysponujemy ofertami w grupach GL/AP/AR.

• znajomość IFRS i Polskiego GAAP / US GAAP jest wymagana, jednakże jesteśmy również zainteresowani kandydatami z doświadczeniem w opodatkowaniu, raportowaniu dotyczącym zarządzania, rachunkowości zarządzającej, kalkulacjach.

• Jeśli jesteś zainteresowany pracą w międzynarodowej firmie, używaniem języków obcych i pracą w ciekawym środowisku skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Requirements, skills:    Wymagania:

• Nasz klient oferuje więcej miejsc pracy dla kandydatów z doświadczeniem od 1 do 5 lat, posiadających tytuł licencjata bądź magistra

• wiedza i doświadczenie z zakresu Finanse/ Księgowość/ Poliski i Amerykanski GAAP / IFRS / Polskiego systemu opodatkowania, raportowania dotyczącego zarządzania

Known languages:    Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum upper-intermediate), zaawansowana znajomość języka polskiego

Short company info:    Nasz klient to International Shared Service Centre z główną siedzibą w Budapszcie.

Additional info:    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbęd­nych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jed­no­lity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Przesyłając elektronicznie swoją aplikację wraz z CV, udostępniasz pracownikom PBS International Ltd zgodę na dostęp, przetwazanie I przechowywanie Twoich danych personalnych dostarczonych w procesie aplikacji. W przypadku gdy pracodawca będzie zaintersowany Twoja aplikacją, Państwa CV zostanie mu przesłane tylko po uzyskaniu Panstwa zgody.

Wiecej informacji dotyczących ochrony danych osobowych jak I naszych warunków znajdą Państwo tutaj:

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator

Budapest