www.cvonline.hu

Oddsmester munkatárs

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Oddsmester munkatársat keresünk sportfogadási területre

A Szerencsejáték Zrt. az új sportfogadási rendszeréhez oddsmester munkatársat keres.

Feladatai:

  • A Tippmix és Tippmixpro fogadási ajánlatával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Fogadási események létrehozása, az események karbantartása.
  • Pre és élő események a fogadási életciklus során történő menedzselése.
  • A beérkezett tétek és a fogadások pénzügyi kockázatának kezelése.
  • A befejeződött eseményekre eredményközlés és nyeremény-megállapítás.
  • A sportfogadási termékek fejlesztéseire vonatkozó javaslattétel, részvétel a fejlesztési munkában.
  • A társosztályokkal, adatszolgáltatókkal, egyéb külső partnerekkel történő kapcsolattartás.
  • A fogadási eseményekkel, a beérkezett fogadásokkal kapcsolatos statisztikák, kimutatások elemzése.

A munkavégzés speciális munkarendben történik, gyakori esti és hétvégi munkavégzéssel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • a sport ismerete, kiemelkedő tájékozottság a sportvilág történéseiről
  • a sportfogadás ismerete
  • a valószínűség számítás alapjainak, az oddsképzés matematikájának ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés, döntésképesség
  • logikus gondolkodás, jó elemző készség
  • nagyfokú stressz tűrés
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • oddsmesteri, traderi előélet
  • sportfogadási területen szerzett egyéb munkatapasztalat
  • külföldi fejlesztésű sportfogadási rendszer ismerete
  • széleskörű matematikai, statisztikai ismeretek
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő