www.cvonline.hu

Oddsellenőr munkatárs

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Oddsellenőr munkatársat keresünk sportfogadási területre

A Szerencsejáték Zrt. az új sportfogadási rendszeréhez oddsellenőr munkatársat keres.

Feladatai:

  • A sportfogadási termékek fogadási ajánlatával kapcsolatos eredményközlés ellátása.
  • A fogadási események időpontjainak ellenőrzése.
  • A fogadási ajánlatokban elvégzett változások, módosítások ellenőrzése.
  • A társosztályokkal, adatszolgáltatókkal, egyéb külső partnerekkel történő kapcsolattartás.

A munkavégzés speciális munkarendben történik, gyakori esti és hétvégi munkavégzéssel.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • magabiztos számítógép-kezelői ismeretek
  • a sport ismerete, tájékozottság a sportvilág történéseiről
  • a sportfogadás ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • nagyfokú stressz tűrés
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • sportfogadási területen szerzett egyéb munkatapasztalat
  • hasonló, adatellenőrzéssel kapcsolatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • külföldi fejlesztésű sportfogadási rendszer ismerete
  • internetes tartalomkezelő rendszerek ismerete
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol