www.cvonline.hu

Nyugdíjtervezési szakértő

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Az Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft. a piacon tíz éve jelenlévő, vállalati ügyfelekre szakosodott, innovatív megoldásairól ismert pénzügyi szolgáltató és biztosítási tanácsadó vállalkozás pályázatot hirdet a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Meglévő kiemelt ügyfélkör kiszolgálása, új ügyfélkör felkutatása megadott címlisták alapján, és önállóan is
  • A biztosítók nyugdíjbiztosítási termékeinek megismerése, elemzése, értékesítése
  • Ügyféligények felmérése, innovatív megoldások kidolgozása
  • Ajánlatok készítése
  • Egyéb egyéni és csoportos életbiztosítási termékek értékesítése
  • Szerződések kezelése, a velük kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Államilag elismert biztosításközvetítői vizsga
  • Hasonló területen (pénzügyi szolgáltatások, értékesítés, kereskedelem) szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jutalék rendszer
  • Kezdési támogatás
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • A szakmai fejlődést elismerő versenyképes javadalmazás
  • Támogató munkahelyi légkör, csapatszellem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízási jogviszony

A munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye, a cég telephelye a XVII. kerületben található.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Projekt