www.cvonline.hu

Nyugdíjas állás - Budapest, 4. kerület

  • Company_icon Nyugdíjas Állások
  • Location_icon IV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Nyugdíjas? Dolgozna?
Jó helyen jár!

A Nyugdíjas Állások Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet azonnali kezdéssel rugalmas időbeosztással keres csomagolási feladatok ellátására lelkes nyugdíjasokat!

Feladatok:

  • Áru összekészítés lista alapján,
  • csomagolás, címkézés.

Munkaidő:

  • Rugalmas munkaidőbeosztás, a munkavégzés napi 4-6-8-12 órában is lehetséges hétfőtől pénteking alkalomadtán hétvégén is

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület

  • Kitartó vagy és szorgalmas, munkádra igényes
  • nem szeretnél egy számítógép előtt ülni egész nap, szereted a pergős, lendületes feladatokat

Elvárások:

  • Heti min 30-32 óra vállalása
  • Öregségi vagy 40 éves korkedvezményes nyugdíjazási határozat
  • fizikai munkára való képesség
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet,
  • kitartó személyiség

Br. 900 Ft-os órabér, vasárnap br 1350 Ft/óra!

Jelentkezéshez írj e-mail-t az alábbi e-mail címre vagy hívd a 20/3933-446-os vagy a 20/401-7059-es telefonszámot! A helyek korlátozottak, legyél te az első, nehogy lemaradj!

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű