www.cvonline.hu

Nyugdíj Specialista

  • A hirdetés 1021 napja lejárt

METLIFE Amerika vezető pénzügyi szolgáltatója magyarországi expanziójához keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

vállalati szegmensben, akár mellékállásban is

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése.
  • Befektetési, biztosítási termékek bemutatása, értékesítése.
  • Ügyfélkapcsolatok bővítése.
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, nyomon követése.
  • Meglévő ügyfélkör kiszolgálása, kapcsolattartás, szaktanácsadás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, bizalomkeltő megjelenés.
  • Pozitív gondolkodás, vállalkozói szemlélet.
  • Önálló munkavégzésre képesség, tanulási hajlandóság.
  • Számítógépes Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Üzleties megjelenés.

 Amit kínálunk:

  • teljes körű ingyenes átképzés
  • folyamatos mentori támogatás
  • fix+jutalék minimum 12 hónapig
  • színvonalas irodai környezet
  • innovatív pénzügyi termékek

A tudás nálunk van, de szívesen átadjuk, és még fizetünk is érte!

Ha szeretne már az elején részese lenni egy piacformáló projektnek és megfelel a fenti feltételeknek, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő