www.cvonline.hu

NYUGDÍJ-MEGTAKARÍTÁSI TANÁCSADÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 371584

A pénzügyi és biztosítási  termékek európai kereskedelmében meghatározó szerepet betöltő részvénytársaság megbízásából keresünk munkatársat Gödöllő-Zugló-Mátyásföld-Rákosmente-Aszód-Veresegyház térségében az alábbi pozícióba:

FELADATOK
Megtakarítási és nyugdíj termékekre vonatkozó tanácsadás
- Ügyfélkörrel való kapcsolatok kiépítése és ápolása
- Potenciális új ügyfelek felkutatása
- A szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz ellátása
értékesítési és üzletkötési folyamatok koordinálása
területi vezető munkájának támogatása

KÖVETELMÉNYEK
- számlaképesség
- felsőfokú végzettség vagyközépfokú végzettség és hatósági képzés vállalása
- jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
- önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
- eredményorientált személyiség

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
fix, tapasztalattól függő, piaci átlagot meghaladó alapjuttatás (havi 100.000 Ft)
- attraktív jutalékrendszer
- változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
- perspektivikus karrier-lehetőségek

Jelentkezésüket  önéletrajzzal az alábbi címen várjuk:E-mail cím megjelenítése Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Nyugdíj-megtakarítási tanácsadó

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Telefon: +36-28-612-472
Fax:
Web: Link megjelenítése